Відбулася серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET — Університет «КРОК»

Новини та події

Відбулася серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET

22 жовтня 2015 Новини та події

У рамках заходів Темпус-проекту EANET зі створення мережі випускників-підприємців 18–20 жовтня 2015 року голландські партнери нашого Університету брали інтерв’ю у підприємців – членів Асоціації випускників Університету «КРОК», які не лише розповіли про специфіку ведення бізнесу в Україні, а й навели приклади успішного партнерства наших випускників між собою та з університетом. Спершу побували в гостях у Марти Кушик, топ-менеджера Lash Art University. До роботи в проекті Марта запросила ще 4 випускниць «КРОКу», а до програми навчання долучаються досвідчені бізнес-тренери з числа випускників та викладачів Університету. Під часу семінару дала інтерв’ю Наталія Заверуха – член правління Асоціації випускників, директор «ПРОНЕТ Бізнес Технології», а також СЕО та засновник стартапу Plushkin.org. Наступне інтерв’ю  було з Марією Шемеляк, яка разом зі своїм партнером Ольгою робить чудову натуральну косметику. Ще одна зустріч – з генеральним директором AGT plus, членом АВУ «КРОК» Максимом Рогожиним. Завдяки інтерв’ю вдалося узагальнити інформацію про переваги і можливості, які створює для випускників «КРОКу» Асоціація.

20 жовтня українські та голландські партнери провели коротку зустріч – обговорення ключових питань проекту. Майкл Тугунтке, тренер та старший викладач Вищої школи Амстердама, та Мартін Харінг, директор Центру підприємництва Амстердама, провели майстер-клас для студентів Україно-австрійської програми і програми «Фінанси-ексклюзив», котрі вчаться англійською мовою. Останнім акордом програми перебування наших голландських партнерів в Університеті «КРОК» став майстер-клас для Клубу успішних викладачів TeachWell про навчання підприємництву у Вищій школі Амстердама. Увечері відбувся захід з нетворкінгу з підприємцями – випускниками «КРОКу» у форматі Business and Beer – спілкувалися про бізнес, вболівали за «Динамо» та ще й налагоджували міжнародні зв’язки. Варто відзначити, що один з голландських партнерів, Мартін, зробив неймовірне – пробіг 22 км під дощем від Університету «КРОК» до Дніпра, а після цього був активним спікером на заходах.

За результатами заходів з розповсюдження результатів проекту буде випущена публікація для інших університетів України, що, як ми сподіваємося, дозволить їм якісно просунутися у питаннях  створення та розвитку асоціацій випускників. 

Оновлено: П'ятниця, 23 жовтня 2015 12:07
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET