Національний семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців» — Університет «КРОК»

Новини та події

Національний семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців»

22 жовтня 2015 Новини та події

19–20 жовтня 2015 року в Університеті «КРОК» була проведена серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET – «Міжнародна мережа випускників підприємців». Зокрема, 19 жовтня в Університеті пройшов семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців» за участю Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Університету «КРОК», партнера з Нідерландів – Центру підприємництва та Університету прикладних наук м. Амстердам (Hogeschool von Amsterdam). Зацікавленість проектом виявили більш ніж 50 вишів України. До заходу долучилися викладачі, студенти та випускники партнерських університетів. Організатори заходу: Асоціація випускників та управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК».

Семінар відкрили Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики та співзасновник Університету «КРОК», Світлана Шитікова, директор Національного Еразмус+ офісу в Україні. Під час семінару були презентовані досягнення, досвід та кращі практики першого року проекту у створенні і розвитку асоціацій випускників-підприємців та налагоджуванні ефективної співпраці між випускниками та університетами. Були обговорені питання, які виникали при створенні й реєстрації асоціацій, інструменти та шляхи взаємодії з випускниками тощо. Презентовані матеріали викликали неабияку зацікавленість та жваве обговорення серед учасників семінару, а голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова виступила з ініціативою створення експертної платформи ALUMNI-expert, метою якої буде формування та розвиток культури і традицій ефективного партнерства випускників і університетів та поширення успішних практик в Україні. Під час заходу проводилася фото- та відеозйомка. Її матеріали будуть покладені в основу фільму про EANET.

Дякуємо за сприяння у проведенні заходу Міністерству освіти і науки України, Еразмус+ офісу та інформаційному партнеру – Українській асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Оновлено: П'ятниця, 23 жовтня 2015 10:50
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Національний семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців»