Робити добро разом – просто!

19 лютого 2015 Новини та події

Набирає обертів  проект Студентської ради юридичного факультету «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя».

18 лютого 2015 року ще два студенти «КРОКу» – Надія Заславська (ЮФ) і Наталія Гузій (ФЕП), а також друзі «КРОКівців» Ірина Денисенко та Олександр Михайлюк здали півтора літра крові другої групи в Київському міському центрі крові.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у проекті, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, зокрема дітям і пораненим воїнам.

Якщо Ви маєте бажання врятувати комусь життя та не маєте протипоказань для донорства – звертайтеся до керівника проекту Степанченка Ігоря за телефоном 093-978-80-11 або в групі ВКонтакті.

Залучайте до важливої справи друзів і знайомих, адже робити добро разом набагато простіше!

Оновлено: Середа, 08 квітня 2015 17:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Робити добро разом – просто!