Студенти з Екваторіальної Гвінеї відвідали екскурсії — Університет «КРОК»

Студенти з Екваторіальної Гвінеї відвідали екскурсії

Студенти з Екваторіальної Гвінеї відвідали екскурсії16 листопада 2012 року група студентів підготовчого відділення з Екваторіальної Гвінеї відвідала Національний музей історії України. Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією та культурою України від кам’яного віку до отримання Україною незалежності в 1991 році. Також бажаючі мали змогу відвідати виставки, які пропонує Музей, - «Дивосвіт трипілля», «З історії грошового обігу в Україні», «Серж Лифар. Життя для танцю», «Барви художнього скла», «Нагороди країн світу», «Скарби музею», «Україна і світ», «Серж Лифар і Київ» та «Спортивна слава України».

А тижнем пізніше, 23 листопада, група іноземних студентів разом із куратором відвідали виставку мистецьких робіт «Future Generation Art Prize 2012», яка проходила в PinchukArtCentre. Студентам сподобалися незвичайні нові роботи, що були створені спеціально для арт-центру, з метою максимального розкриття художньої позиції молодих авторів.

Студенти з Екваторіальної Гвінеї вже не вперше відвідують музеї та екскурсії Києвом, адже Управління міжнародного співробітництва активно проводить не лише курс навчання, а й організовує дозвілля для гостей міста.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 09:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Студенти з Екваторіальної Гвінеї відвідали екскурсії