Випуск студентів з Грузії та Азербайджану — Університет «КРОК»

Випуск студентів з Грузії та Азербайджану

Управління міжнародного співробітництва25 вересня 2012 року відбувся випуск бакалаврів напряму підготовки «Фінанси та кредит». 23 студенти з Грузії та Азербайджану навчалися за заочною формою навчання.

Урочиста церемонія відбулася в актовій залі Університету «КРОК». На вручені дипломів були присутні: перший проректор Шаров О.І., начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г., завідувач кафедри фінансів та банківського бізнесу Грушко В.І., а також почесні гості з Грузії: в.о. ректора Україно-Грузинського навчально-наукового міжнародного інституту Табуцадзе Александер та директор міжнародного навчального центру «ТАО» Местіашвілі Іраклій. Вітаємо випускників з цією знаменною подією та бажаємо подальших успіхів!

Оновлено: Середа, 28 травня 2014 10:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Випуск студентів з Грузії та Азербайджану