Зустріч ректора Нідерландського університету зі студентами «КРОКу» — Університет «КРОК»

Зустріч ректора Нідерландського університету зі студентами «КРОКу»

Управління міжнародного співробітництва30 березня 2013 року відбулася зустріч слухачів програми "Подвійний диплом" з ректором Нідерландського університету прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу Яном Ван Звіттеном.

У рамках зустрічі ректор партнерського вузу провів лекцію на тему: «Як написати бізнес-план». Зокрема було обговорено бізнес–плани майбутніх випускників, а також призначено дату першої хвилі захисту дипломних робіт - 21 червня 2013 року.

На зустрічі були присутні наукові керівники та студенти, які навчаються за програмою.

Пан Звіттен відзначив у наших студентів високий рівень володіння іноземною мовою, їх велику вмотивованість та бажання вдало захистити свою дипломну роботу і, як результат, отримати диплом Нідерландського університету.

Оновлено: Четвер, 22 травня 2014 12:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Зустріч ректора Нідерландського університету зі студентами «КРОКу»