Святкування Дня працівника освіти в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Святкування Дня працівника освіти в Університеті «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваСвяткування розпочалося зранку 4 жовтня в холі Університету. Студентська рада «КРОКу» провела акцію, присвячену Дню працівника освіти. Продовжилося свято в актовій залі о 14:30 на урочистому концерті для працівників Університету і студентів, під час якого було відзначено найкращих співробітників навчального закладу.

Адміністрація «КРОКу» висловлює подяку організаторам заходу – проректору з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечній Н.В., департаменту зі студентських питань, Культурному центру, Туляковій І.С., Шемчуку В.О., Петрусенко О.В., Чепізі А.П., Чабалі К.Г., а також студентам Потьомці Ігорю, Потьомці Якову, Лозицькому Всеволоду, Дубенському Роману, Войтенко Анастасії, Чарупі Ларисі, Атрощенку Георгію, Мягкову Евгенію, Філімоновій Ярославі, Ковальчук Вікторії, Шелаєву Дмитру, Корсунівському Дмитру, Лауті Артему, Даценко Карині, Антощук Аліні, Приймак Анні, Халімовській Марії, Савичу Ярославу, Козак Анні, Яновській Анастасії, Нинько Антоніні, Маслюк Оксані, Марченко Вікторії, Рвачовій Карині, Проценку Віталію, Лавренюк Лілії, Бабенку Данилу, Чіліль Альоні, Кисіль Анні, Безсмертному Богдану, Гайдукову Дмитру, Захарченку Богдану.

Оновлено: Вівторок, 15 квітня 2014 11:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Святкування Дня працівника освіти в Університеті «КРОК»