Лекція від Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці — Університет «КРОК»

03 травня 2024 Новини та події

У рамках інформаційної кампанії до Дня охорони праці, посадові особи з питань охорони праці, з питань праці, з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели відкриту лекцію для студентів останніх курсів Університету «КРОК».

Під час зустрічі йшлося про:

• Дотримання вимог гігієни праці на підприємстві.
  • Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.
  • Організацію проведення попередніх оглядів та періодичних медоглядів працівників певних категорій.

Окрім цього, обговорили питання:

• Підвищення рівня охорони праці на підприємстві.
  • Дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Фахівці також:

• Застерегли від ризиків неофіційного працевлаштування.
  • Розповіли про державну програму психосоціальної підтримки працівників на робочому місці.

Знання, отримані на лекції, допоможуть майбутнім фахівцям розпочати свою кар'єру безпечно та впевнено!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Зустріч із Державною службою з питань праці // 29.04.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 03 травня 2024 16:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Лекція від Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці