Практичність навчання — Університет «КРОК»

Практичність навчання

02 травня 2024 Новини та події

Команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки сприяє розвитку практичних навичок студентів, створюючи відповідні умови.

Своїм досвідом  поділилася здобувачка ІІІ-го курсу, ОП «Маркетинг» Єфіменко Надія:

«Після закінчення курсу «Маркетингова товарна політика», я вирішила поглибитися в дослідження ринку та розібратися, чому на мінеральній воді різні кольори кришечок. Упаковка визначається як один із ключових аспектів товарної політики, оскільки вона повинна відповідати потребам споживачів і підкреслювати унікальність продукту.

Дослідження показало, що кожен колір кришечки пов'язаний із певним складом та характеристиками мінеральної води, яка міститься у відповідній пляшці.

Ці кольори є частиною стратегії брендування та маркетингових рішень виробника, які спрямовані на залучення уваги споживача та підкреслення особливостей продукту. Такий підхід до кольорової ідентифікації допомагає споживачам легше вибирати продукт серед різних варіантів та розпізнавати його на полиці магазину».

Оновлено: Четвер, 02 травня 2024 19:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практичність навчання