День народження Фахового коледжу — Університет «КРОК»

День народження Фахового коледжу

05 квітня 2024 Новини та події

29 березня 2024 року в актовій залі Університету  відбувся урочистий захід до 21-ої річниці Фахового коледжу.

З привітальним словом до присутніх звернулися директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва та проректор із науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна.

Тематика концертної програми була побудована за твором «Лісова пісня» Лесі Українки та анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня»(2023 р.).

Цікаві і яскраві тематичні номери для заходу підготували здобувачі освіти груп Коледжу: Пр-23к-1, Ма-23к, ГРС-23к, КН- 23к, ІПЗ-23к, ПТ-23к, вокальна студія «ВОСК» (керівник - Валентин Янчарук), гурт «Гітарбенд» (керівниця – Вікторія Кочмарук), мистецька студія «Art КЕПІТ» під керівництвом Ірини Вікторівни Рибак.

Під час заходу студентам-активістам, волонтерам, лідерам і учасникам проєктів були вручені подяки в різних номінаціях.

За традицією, було оголошено групу, яка виборола перемогу в «Best Group».

Вітаємо переможців – ІПЗ-23к-2!!!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

День народження Фахового коледжу // 29.03.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День народження Фахового коледжу