З візитом до стейкголдерів — Університет «КРОК»

З візитом до стейкголдерів

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року студентів ОП «Міжнародна журналістика» та «Культурологія» радо приймала у своєму офісі Українська асоціація зовнішньої політики.

З Асоціацією кафедра міжнародних відносин та журналістики з 2018 року має Угоду про співпрацю. Практика для студентів, цікаві майстер-класи, екскурсії, спільні круглі столи – це та професійна складова, яку УАЗП дає студентам. Цього разу студентів приймав Цибух Валерій Іванович – виконавчий директор УАЗП, член Ради директорів, державний і громадський діяч, дипломат, кандидат філософських наук. Валерій Іванович розповів про інформаційну діяльність та інші напрямки роботи Асоціації, розповів про специфіку наукового журналу «Зовнішні справи», до відродження якого долучився Університет «КРОК». Під час зустрічі студенти отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Тож, дякуємо за співпрацю!

Оновлено: Четвер, 11 квітня 2024 16:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » З візитом до стейкголдерів