КРОК – лідер вищої освіти України — Університет «КРОК»

КРОК – лідер вищої освіти України

03 квітня 2024 Новини та події

27-29 березня 2024 року Університет «КРОК» взяв участь у 15-тій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» – професійній події в освітньому середовищі нашої країни, яка презентувала досвід упровадження інноваційних технологій, підвищення якості навчального процесу та його інтеграцію у світову спільноту, пріоритетні напрями розвитку науки. І це все про незламність освіти, непохитність українців  та розвиток на шляху розбудови європейської України.

В онлайн-заходах узяли участь понад 5000 осіб. У межах виставки «Сучасні заклади освіти» були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 14-ти тематичних номінацій. Університет «КРОК» здобув Гран-Прі «Вища освіта України» та нагороджений золотою медаллю у номінації «Безпечний освітній простір як чинник забезпечення якості освіти». Дякуємо Оргкомітету виставки за плідну співпрацю, за високий рівень довіри.

Пишаємося здобутками та досягненнями всього колективу Університету «КРОК»! Все буде Україна!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК – лідер вищої освіти України