У Коледжі стартувала Школа лідерів — Університет «КРОК»

У Коледжі стартувала Школа лідерів

02 квітня 2024 Новини та події

25 березня 2024 року відбулася перша зустріч у Школі лідерів. Цей старт - початок підготовки студентства Коледжу до звітно-виборчої конференції і до виборів членів Студентської ради.

Перед студентами-активістами виступила Наталія Нагірна, випускниця КЕПІТу спеціальності «Маркетинг» (2010-2013 рр.), голова СРК (2011-2013 рр.), випускниця спеціальності «Маркетинг» Університету «КРОК» (бакалаврат, 2013-2015 рр.), наразі Senior People Partner (HR) в IT компанії , досвід в. HR 5+ років.

Наталія підготувала для учасників Школи цікаву презентацію, розповіла про роль лідера в студентському середовищі.

Здобувачі освіти зацікавлено слухали лекторку, ставили запитання й висловлювали свої думки.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Школа лідерів із Наталією Горовою // 25.03.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 04 квітня 2024 11:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Коледжі стартувала Школа лідерів