Міжкафедральний семінар — Університет «КРОК»

Міжкафедральний семінар

03 квітня 2024 Новини та події

01 квітня 2024 року на засіданні міжкафедрального семінару на базі кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» відбулась публічна презентація наукових результатів дисертаційного дослідження аспірантки освітньої програми "Менеджмент" Олени Олексіївни Рагуліної.

Учасники семінару заслухали презентацію аспірантки. Під час семінару  виступили рецензенти дисертації: д.е.н., професор Мігус І.П. та д.е.н., професор Аверкіна М.Ф., які надали власну об'єктивну  оцінку отриманих результатів дисертації, визначили її  наукову новизну, теоретичну та практичну значущість і ступінь апробації результатів. Під час засідання членами семінару було обговорено новизну представлених теоретичних та експериментальних результатів, проведених здобувачкою досліджень, їх наукову обґрунтованість, рівень виконання поставленого наукового завдання та оволодіння здобувачкою методологією наукового дослідження. Рішенням наукового семінару здобувачці запропоновано  удосконалити дисертаційну роботу шляхом доопрацювання  її змісту з урахуванням зауважень та рекомендацій рецензентів та інших учасників наукового семінару.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цій важливій події та долучився до обговорення результатів дослідження. Бажаємо Олені Олексіївні подальших наукових успіхів та досягнень.

З повагою, команда
кафедри управлінських технологій