Колодій 2024. Студентська рада Університету — Університет «КРОК»

Колодій 2024. Студентська рада Університету

15 березня 2024 Новини та події

Масниця, Колодій в Україні – одне з найпопулярніших, веселих свят тривалістю цілий тиждень, з хороводами, іграми та частуваннями. Незважаючи на те, що воно має язичницьке коріння, свято увійшло в історію і відзначається й донині.

Команда Студентської ради Університету запропонувала збірним командам бакалаврату влаштувати ярмарку зі страв національної кухні, презентацією своїх гостинних столів та автентичним сервіруванням столу.

Всі три збірні чудово підготувались і влаштували в холі справжнє народне частування.

Оцінювали учасників як журі заходу так і студенти, співробітники, гості Університету. В склад журі входили наступні представники: начальник секретаріату приймальної комісії Університету, історик та мандрівниця Людмила Володимирівна Іщенко, представниця кафетерію Університету пані Ірина, представниця від студенства Віце Міс КРОК 2024 Єва Бойко.

За результатами оцінювання журі та голосування студентів та співробітників Університету місця розподілилися наступним чином:

1 місце – 128 голосів  Збірна спеціальностей «Компʼютерні науки», «Дизайн», «Журналістика», «Культурологія»

2 місце – 120 голосів – Збірна спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг», «Фінанси», «Підприємництво», «Туризм»

3 місце – 113 голосів – Збірна спеціальностей «Психологія», «Право», «Медсестринство»

Дякуємо всім, хто долучився і підтримує традиції, культурну та історичну спадщину нашої держави! Дякуємо за участь у заходах Студентської ради Університету!

Оновлено: П'ятниця, 15 березня 2024 13:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Колодій 2024. Студентська рада Університету