Випуск Школи дизайну Коледжу — Університет «КРОК»

Випуск Школи дизайну Коледжу

15 березня 2024 Новини та події

На початку березня 2024 року відбувся випуск учасників Школи дизайну Коледжу.

За ініціативи директора Коледжу Людмили Петрівни Сумбаєвої здобувачі освіти мали можливість долучитися до занять Школи дизайну. Організаторкою й координаторкою Школи стала Вікторія Городецька – випускниця Коледжу й студентка Університету «КРОК».

Заняття проходили в змішаному форматі: онлайн і офлайн. Вікторія залучила до проведення лекцій завідувача кафедри дизайну Університету «КРОК», члена спілки дизайнерів України Святослава Олександровича  Бердинських  та випускника Коледжу, автора колежанських логотипів, дизайнера Олега Машовця.

Протягом 7-ми занять Школи учасники вчилися розробляти дизайн Подяк до Дня народження Коледжу. На випускному занятті здобувачі представили свої роботи, а журі обрали переможців:

глядацькі симпатії дісталися Карлашенко Вероніці

• 3 місце Погорєлова Олександра
  • 2 місце – Колесніков Гліб
  • 1 місце –  Лебедєв Павло

Вітаємо переможців і всіх учасників Школи!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск Школи дизайну Коледжу