Проєкт «Lawyers say» з Володимиром Дживою — Університет «КРОК»

Проєкт «Lawyers say» з Володимиром Дживою

06 березня 2024 Новини та події

05 березня 2024 року в рамках проєкту Юридичного факультету «Lawyers say» була проведена зустріч з випускником коледжу та Університету Дживою Володимиром.

Володимир Джива - практикуючий юрист, засновник і керівник юридичної компанії «Jurbiz Company» та Благодійного фонду «Бути за Україну».
Тема: «Закон і Благодійність в умовах воєнного надзвичайного стану».
Наш випускник поділився своєю практикою і безцінним досвідом зі студентами Університету.
Було розкрито основну тему порядку денного, а також додаткові питання від студентів, які детально охарактеризували тонкощі та деталі даної тематики.
Інтервʼю проводила авторка і засновниця проєкту «Lawyers say», випускниця КЕПІТу, а нині студентка 2-го курсу університету «КРОК»Григоренко Любов.

Щиро вдячні Володимиру за виділений час для зустрічі, а також за важливу і необхідну інформацію.

Бажаємо і надалі збагачувати професійний досвід!

Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей!
Дякуємо всім учасникам заходу!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Lawyers say» з Володимиром Дживою