Відкриваємо нові горизонти сучасних компетентностей! — Університет «КРОК»

Відкриваємо нові горизонти сучасних компетентностей!

21 березня 2024 Новини та події

Цього разу опановуємо інструменти Moodle!
Це одна із провідних у світі навчальних платформ для комп’ютеризованого навчання, сьогодні нею послуговуються близько 400 мільйонів користувачів в усьому світі. Отже, розпочинається набір на НОВИЙ курс підвищення кваліфікації: «РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ НАВИЧОК В ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ».

Лектор й ментор курсу:
Троцько Володимир Валентинович, директор Центру дистанційного навчання Університету «КРОК», кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри комп'ютерних наук

Контент-план курсу:

• Формування персональної сторінки в Moodle з використанням Інтернет засобів та блоків.
  • Робота зі студентами та звітність за журналом оцінок Тестування.
  • Підготовка та використання тестів.
  • Керування курсом на платформі Moodle.

Фокус уваги: це вивчення та використання сервісу Moodle як платформи для навчання. Сьогодні Moodle надає широкий спектр інструментів як для навчання, так і для адміністрування курсу, в тому числі дистанційного формату. Moodle має гарні опції для якісної діагностики знань та ефективної комунікації із здобувачами.

Тайм-лайн курсу з ВЕСНЯНИМ ВАЙБОМ: 21.03.2024 (17.00-18.30), 22.03.2024 (15.00-16.30), 28.03.2024 (17.00-18.30), 29.03.2024 (15.00-16.30) 2 кредити ЄКТС (з урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи)

Вартість: 500 грн. (для штатних співробітників – безкоштовно, для сумісників – 250 грн.)

Для реєстрації слід заповнити реєстраційну форму.

Підтвердження реєстрації надійте навзаєм після заповнення реєстраційної форми.

Маєте запитання, радо відповімо Вам! Пишіть на адресу поштової скриньки: [email protected]

Працюємо заради підтримки української SUPERPOWER!

Оновлено: Четвер, 21 березня 2024 17:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриваємо нові горизонти сучасних компетентностей!