Відкрите заняття викладача Павлусенко О.В. — Університет «КРОК»

Відкрите заняття викладача Павлусенко О.В.

05 березня 2024 Новини та події

«28 лютого 2024 року проведено відкрите заняття з освітнього компоненту «Іноземна мова», викладач Павлусенко Олена Василівна справила позитивне враження» - враженнями від відвіданого заняття поділився голова циклової комісії зі спеціальної мовної підготовки Федунов М. В.

Тематика завдань сприяла взаємодії з учасниками освітнього процесу, була цікавою та актуальною для здобувачів освіти.

Викладачу вдалося зацікавити студентів та мотивувати їх до активної діяльності на парі.  Використовувалися завдання та вправи із застосуванням  роздаткового матеріалу. Вона задіяла інтерактивні методи навчання задля  більшої динаміки та зацікавлення присутніх.

Відкрите заняття, проведене Оленою Василівною, було добре організованим. Викладачу вдалося досягти поставлених цілей та завдань.  Здобувачі освіти були активними та зацікавленими в навчанні. Хочеться відзначити високий рівень підготовки студентів до заняття.

Викладач продемонструвала високий професіоналізм, креативний підхід до проведення заняття.

Павлусенко Олена Василівна відповідає займаній посаді та заслуговує на схвальний відгук.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрите заняття викладача Павлусенко О.В.