Засідання ММО — Університет «КРОК»

Засідання ММО

29 лютого 2024 Новини та події

21 лютого 2024 року на базі Фахового коледжу Університету «КРОК» відбулося засідання Міського методичного об'єднання викладачів іноземної мови  ЗФПО м. Києва.

Викладач Фахового коледжу Університету «КРОК» Павлусенко Олена Василівна організувала чудовий англомовний захід до Дня святого Валентина.

Здобувачі освіти Коледжу презентували цікаві відомості про відзначення цього Дня, декламували власні поезії.

Висловлюємо особливу подяку Павлусенко Олені Василівні та відзначаємо високий професіоналізм, креативність та творчий підхід викладача.

Окрема подяка Вокальній студії «VOSK» під керівництвом Валентина Янчарука та гурту «Гітарбенд» під керівництвом Вікторії Кочмарук, а також  гурту гітарістів групи ІПЗ-23к/2 за музичний супровід.

На засіданні ММО  з іноземної мови ЗФПО м. Києва було проведено конкурс методичних розробок «Педагогічна знахідка».

Дякуємо за плідну працю  членам ММО з іноземної мови ЗФПО м. Києва, адже зустріч була цінною для поширення попереднього досвіду, обговорення нагальних питань.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Засідання ММО викладачів англ. мови Києва // 21.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання ММО