Благодійний збір гігієни в шпиталь — Університет «КРОК»

Благодійний збір гігієни в шпиталь

23 лютого 2024 Новини та події

13-14 лютого 2024 року відбувся благодійний збір, що вібувався в холі Університету. Студентська рада Університету хоче подякувати всім небайдужим і причетним!

Зібрано 3 973,00 грн на, які закуплена гігієна для тих поранених, хто перебуває у шпиталях. Окрема подяка тим, хто придбав і одразу приніс гігієнічні засоби.

Наразі необхідні навіть такі прості речі як: зубна паста, щітки, серветки, гель для душу, шампунь, бритви тощо.

Пакунки з гігієною були з любовʼю  та турботою запаковані та передані волонтерці, яка в найближчий час передасть пораненим необхідні засоби.

Залишаймося й надалі небайдужими, соціально-відповідальними та активними волонтерами, бо скільки добрих справ ми робимо в житті, те й залишимо по собі.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійний збір гігієни в шпиталь