Професійний крок — Університет «КРОК»

Професійний крок

23 лютого 2024 Новини та події

22 лютого 2024 року відбулася захоплююча зустріч з представниками АТ «ОЩАДБАНК» в рамках проєкту «Професійний крок», організованого Членом Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Павлом Лебедєвим.

Катерина Лозинська, випускниця нашого Університету та керівник відділення банку, разом з Інною Липюк, менеджером з персоналу відділу найму та адаптації, поділилися цікавими деталями про нові тенденції на ринку банківських послуг та ключовими аспектами роботи і розвитку  АТ «ОЩАДБАНК».

Студенти проявили неабияку активність, ставлячи спікерам цікаві запитання, та демонструючи свій інтерес до банківської справи. Нагородження активних студентів фірмовими призами стало приємним сюрпризом, що підкреслило важливість їхнього внеску у студентську громаду.

Бажаємо всім учасникам події подальших успіхів та нових досягнень у своїй професійній діяльності!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

«Професійний крок» зустріч з ОщадБанком // 22.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 23 лютого 2024 16:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професійний крок