Захист кваліфікаційних робіт магістрів-фінансистів — Університет «КРОК»

Захист кваліфікаційних робіт магістрів-фінансистів

15 лютого 2024 Новини та події

Наприкінці січня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів-магістрантів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Захід проходив у змішаному форматі, однак основна частина відбулася у стінах Університету «КРОК».

Не зважаючи на різні виклики, при опануванні освітньої програми, магістранти продемонстрували на захисті робіт безперечно глибокі знання, які були отримані під час навчання та вдало поєднані із власним практичним досвідом у різних сферах фінансової діяльності.

Вітаємо з чудовим результатом, бажаємо реалізувати свої ідеї та досягнути нових успіхів у побудові власної фінансової кар'єри!

Запрошуємо взяти участь у випускній церемонії 20 лютого 2024 року та долучитися до нашої кафедральної рубрики «Вільний мікрофон».

З повагою та вдячністю,
кафедра національної економіки та фінансів

Оновлено: Четвер, 15 лютого 2024 19:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист кваліфікаційних робіт магістрів-фінансистів