Вікторина «Геніальне просто» — Університет «КРОК»

Вікторина «Геніальне просто»

15 лютого 2024 Новини та події

7 лютого 2024 року у рамках Студентського Наукового Товариства Фахового коледжу університету «КРОК» відбулася онлайн-вікторина під назвою «Геніальне просто».

У вікторині брали участь представники всіх груп різних спеціальностей, які навчаються на першому курсі. Учасники мали змогу перевірити свої знання про відомих вчених України та світу, а також про їхні винаходи та досягнення.

Вікторина складалася із 38 різноманітних запитань про видатних вчених, відомих жінок у науці, лауреатів Нобелівських премій тощо. Усі учасники впоралися із завданням. Найвищий результат склав 35 балів із 38. Середній результат – 28 балів.

Авторкою ідеї та організатором події стала завідувачка загальноосвітньої підготовки коледжу Кудряшова Світлана Вікторівна. Допомагав впровадити ідею студент І курсу Кравець Владислав.

Привітаймо переможців вікторини! Ними стали:

Третє місце:

• Гоголь Максим (КН-23к/1);
  • Мороз Мар'яна (КН-23к/2);
  • Швець Дар'я (КН-23к/2);

Друге місце:

• Батуревич Уляна (МА-23к/2);
  • Кравчун Денис (ПР-23к/2);

Перше місце:

• Маслова Марія (МА-23к/2).

Щиро дякуємо всім учасникам за участь у вікторині! До нових зустрічей!

Оновлено: Четвер, 15 лютого 2024 19:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вікторина «Геніальне просто»