Відкрите заняття викладача Фахового коледжу Моспан Н.Е. — Університет «КРОК»

Відкрите заняття викладача Фахового коледжу Моспан Н.Е.

15 лютого 2024 Новини та події

15 лютого 2024 року викладачка Фахового коледжу Університету «КРОК» Моспан Наталія Едуардівна провела відкрите семінарське заняття за темою: «Новела Василя Стефаника «Камінний хрест» з освітнього компоненту «Українська література» для здобувачів освіти першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки».

Після оголошення теми заняття викладачка перевірила рівень підготовки здобувачів, провела тестування й опитування.

У другій частині семінару Наталя Едуардівна запропонувала студентам подискутувати щодо актуальності твору В. Стефаника. Здобувачі продемонстрували досить високий рівень підготовки, висловлювали власні думки, зацікавлено обговорювали тему еміграції.

Загалом заняття було проведено динамічно, що сприяло активізації пізнавальної діяльності студентів.

Оновлено: П'ятниця, 16 лютого 2024 12:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрите заняття викладача Фахового коледжу Моспан Н.Е.