Міс і Містер «КРОК» 2024 — Університет «КРОК»

Міс і Містер «КРОК» 2024

14 лютого 2024 Новини та події

Шановні студенти, викладачі та адміністрація Універнситету, Студентська рада Університету запрошує вас на грандіозну масштабну подію – Міс і Містер «КРОК» 2024!

Нагадаємо, що ця подія востаннє відбувалась у 2017 році. Тож ми відродили цю подію і наповнили новими сенсами, завданнями та звісно ж побудували декорації і створили костюми, що повністю вас перенесуть у казковий світ Віллі Вонки!

ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВСІХ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ ТА УНІВЕРСИТЕТУ,АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ВИКЛАДАЧІВ!

На Вас чекає: захопливе шоу; неповторні виступи; визначення переможця благодійних ініціатив; обрання обличчя рекламної фотосесії Університету; інтелектуальний батл це лише невеличка часточка того що ви зможете побачити на заході! Також всі глядачі матимуть змогу проголосувати за свого фаворита, бали за глядацьке голосування додадуться до балів журі. Тож підтримайте одногрупників і тих, хто на вашу думку має стати обличчям Університету!

Чекаємо Вас на нашому заході, який запам'ятається надовго та про який будуть говорити всі!

З повагою, ваша Студентська рада!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міс і Містер «КРОК» 2024