Екскурсія до Київської міської ради — Університет «КРОК»

Екскурсія до Київської міської ради

13 лютого 2024 Новини та події

05 лютого 2024 року студенти 3-го курсу Фахового коледжу Університету «КРОК» разом із деканом юридичного факультету – Степаненко Наталією В'ячеславівною та завідувачем юридичного відділення Коледжу – Цирин Каріною Леонідівною побували на екскурсії в Київській міській раді.

Київська міська державна адміністрація у зв'язку з широкомасштабним вторгненням Росії в Україну 24 лютого 2022 року набула статусу військової адміністрації! Студенти ознайомилися із засадами функціонування столичної місцевої влади.

Здобувачі освіти побували в колонній залі Київської міської ради та спробували себе в ролі депутата, голосуючи за проєкти своїх колег.

Дякуємо Київській міській раді, представники якої, керуючись принципами гласності та відкритості, дозволили відвідати екскурсію.

Оновлено: Вівторок, 13 лютого 2024 17:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до Київської міської ради