Практичний вебінар для аспірантів кафедри психології — Університет «КРОК»

Практичний вебінар для аспірантів кафедри психології

07 лютого 2024 Новини та події

05 лютого 2024 року відбувся вебінар за участі партнера Навчально-наукового інституту психології Лунченко Надії Вікторівни, кандидата психологічних наук, завідувачки лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України.

Зустріч була проведена для аспірантів освітньо-наукової програми «Психологія» з метою ознайомлення їх з практичними аспектами реалізації наукової роботи та проектів у сфері освіти. «Як наукові здобутки можуть бути впроваджені у роботу психологічної служби?» «Як здійснюється сертифікація психодіагностичного інструментарію та психокорекційних та розвивальних програм, які були розроблені в ході наукового дослідження?» Ці та інші питання були розглянуті в ході вебінару, що викликало неабияку зацікавленість аспірантів та подальше обговорення.

Також учасникам були надані інформаційні матеріали та покликання на онлайн-бібліотеку центру.

Висловлюємо вдячність спікеру, учасникам вебінару та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Оновлено: П'ятниця, 09 лютого 2024 13:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практичний вебінар для аспірантів кафедри психології