Вітаємо з ювілеєм Демиденко Галину Іванівну — Університет «КРОК»

Вітаємо з ювілеєм Демиденко Галину Іванівну

07 лютого 2024 Новини та події

Свій ювілей сьогодні святкує директорка навчально-наукової бібліотеки Університету «КРОК» Демиденко Галина Іванівна.

З глибокою шаною висловлюємо вдячність Галині Іванівні за найблагородніші людські чесноти: шляхетність, відданість справі та вірність професії. Галина Іванівна доклала чимало зусиль для розвитку й процвітання нашого Університету. Із 1995 року розпочався її професійний шлях у КРОЦі, а з 2001 року вона є незмінною і незамінною директоркою навчально-наукової бібліотеки бібліотеки.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, студенти та аспіранти щиро зичать Вам, Вельмишановна Галино Іванівно, щоб підґрунтям Вашого щасливого життя та плідної професійної діяльності завжди були міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття. Невпинного руху вперед, творчої енергії, втілення інноваційних ідей, успішного та неодмінного здійснення всіх планів та задумів!

З ЮВІЛЕЄМ!

Оновлено: П'ятниця, 09 лютого 2024 13:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з ювілеєм Демиденко Галину Іванівну