Організаційна зустріч із магістрами Agile — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч із магістрами Agile

01 лютого 2024 Новини та події

26 січня 2024 року на кафедрі інформаційного менеджменту, математики та статистики з використанням платформи Microsoft Teams відбулась цікава розмова у форматі організаційної зустрічі зі здобувачами Освітньої програми «Agile-технології розробки програмного забезпечення», групи МЕН/Agile-23м.

До зустрічі долучились саме здобувачі ОП, викладачі кафедри інформаційного менеджменту, математики та статистики і колеги з інших кафедр Університету, які також входять до складу групи забезпечення навчального процесу на цій освітній програмі.

Завідувач кафедри Денис Балдик акцентував увагу здобувачів освіти на таких питаннях:

• підбиття підсумків поточної екзаменаційної сесії;
  • підготовка до наступного ІІ-го триместру;
  • про ВКР та важливість обрання тематичного напряму;
  • наукова складова та публікаційна активність.

Окрему увагу на зустрічі було приділено важливості наукового пошуку і досліджень в період навчання на освітньому рівні магістр, тому що науковий пошук є невід’ємною складовою кваліфікаційної роботи. Ініціатива кафедри управлінських технологій про відкриття окремої секції на щорічній конференції була жваво підтримана як викладачами так і здобувачами кафедри Інформаційного менеджменту, математики та статистики.

Вперед будемо йти до нових маленьких і великих Перемог разом!

Оновлено: Четвер, 01 лютого 2024 21:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційна зустріч із магістрами Agile