Проєкт «ПТАХ ДУШІ» від «Літературної кав'ярні» Коледжу і ЦРК «Характерники». День перший. — Університет «КРОК»

29 січня 2024 Новини та події

24 січня 2024 року «Літературна кав'ярня» спільно з проєктною групою ЦРК «Характерники» провели першу зустріч у рамках нового проєкту «Птах душі».

У зустрічі взяли участь студенти Університету й Коледжу. Присутні ділилися цікавою інформацією з історії життя відомого українського поета, перекладача, політв'язня радянських концтаборів Василя Семеновича Стуса. Студенти декламували поезії, розповідали маловідомі факти з біографії поета. Попри повітряну тривогу, яка завадила розпочати захід вчасно, зустріч мала надзвичайну атмосферу піднесення й зацікавленості.

Дякуємо всім, хто долучився й допоміг в організації та проведенні заходу.
Далі буде!

Проєкт «Птах душі» // 24.01.2024
Оновлено: Понеділок, 29 січня 2024 17:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «ПТАХ ДУШІ» від «Літературної кав'ярні» Коледжу і ЦРК «Характерники». День перший.