Навчально-науковій фірмі «КРОК» 35 років! — Університет «КРОК»

Навчально-науковій фірмі «КРОК» 35 років!

25 січня 2024 Новини та події

25 січня 2024 року – вагомий момент в історії нашої alma mater: навчально-наукова фірма «КРОК», на базі якої засновано наш Університет, святкує свою 35-ту річницю від дня заснування.

З цієї нагоди вітаємо високоповажних засновників – Сергія Михайловича Лаптєва, Юлія Михайловича Гукайла, Людмилу Іванівну Паращенко, Тараса Володимировича Фінікова.

Ваш внесок у становлення та розвиток освітнього закладу вражає, і ми виражаємо щиру подяку за Вашу неоціненну працю. Нехай Ваша мудрість та відданість освіті і надалі надихають та знаходять відгук у серцях студентів і колег. Тридцять п'ять років – це тільки початок нових, яскравих досягнень і перспектив, тож бажаємо успіхів і невичерпного натхнення!

Все буде Україна!

Оновлено: Середа, 24 січня 2024 16:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчально-науковій фірмі «КРОК» 35 років!