EDUCATION PARTNER 2023 — Університет «КРОК»

EDUCATION PARTNER 2023

22 січня 2024 Новини та події

Ми з глибокою радістю та гордістю оголошуємо, що Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» отримав високу нагороду від лідера у сфері IT-технологій, компанії «SoftServe».

У рамках надзвичайно плідної співпраці та вагомого внеску у розвиток студентської молоді, наш Центр розвитку кар'єри був удостоєний престижної нагороди «EDUCATION PARTNER 2023».

Ця нагорода стала визнанням високої якості навчання та важливого внеску Університету «КРОК» у підготовку кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців для сучасного IT-середовища. Наш Центр розвитку кар'єри продовжує віддаватися ідеї підтримки студентів у виборі та реалізації своєї кар'єри і ця нагорода є підтвердженням його успіху.

Щиро дякуємо команді «SoftServe» за високу оцінку нашої спільної роботи та можливість спільно виховувати майбутніх лідерів IT-галузі. Разом ми творимо майбутнє, розкриваємо потенціал та формуємо найкращі кар'єрні перспективи для наших студентів!

Оновлено: Понеділок, 22 січня 2024 17:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » EDUCATION PARTNER 2023