Департамент молоді та спорту КМДА: Університет «КРОК» – «Партнер року 2023» — Університет «КРОК»

Департамент молоді та спорту КМДА: Університет «КРОК» – «Партнер року 2023»

02 січня 2024 Новини та події

Наприкінці року відбулося традиційне підбиття підсумків роботи Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Надзвичайно приємно повідомити, що Університет «КРОК» став номінантом почесної відзнаки «Партнер року 2023», що свідчить про взаємне надійне, плідне, творче партнерство у галузі молодіжної політики та значний внесок нашої спільноти у розвиток молодіжного руху у м. Києві.

Висловлюємо сердечну вдячність нашим партнерам, бажаємо подальшої успішної спільної діяльності. Пишаємося й, дійсно, разом ми зможемо більше та краще!

Оновлено: Вівторок, 02 січня 2024 17:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Департамент молоді та спорту КМДА: Університет «КРОК» – «Партнер року 2023»