Зустріч студентів-фінансистів зі стейкголдерами! — Університет «КРОК»

Зустріч студентів-фінансистів зі стейкголдерами!

15 грудня 2023 Новини та події

Цього разу кафедра національної економіки та фінансів організувала зустріч здобувачів освітньої програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» зі стейкголдерами за напрямом «Державні фінанси». Роботодавців із державного сектору управління та контролю за фінансами представляла Мирослава Герасименко, провідний документознавець Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області.

Мирослава Миколаївна розповіла як про особливості роботи та основні завдання ДКСУ, так і про свою трудову діяльність у цій важливій структурі. Окрема увага була приділена кваліфікаційним вимогам і професійним компетенціям, які повинні мати працівники відділу бюджетних надходжень і казначейських операцій. Спільно із студентами та доцентами Світланою Плетенецькою та Володимиром Кузьмінським у форматі «Питання-відповіді» обговорили можливості впровадження в освітній процес практико орієнтованих курсів, а також проходження виробничої практики в установах ДКСУ та подальшого працевлаштування студентів освітньої програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Досягнуті домовленості про продовження таких заходів та участь в обговоренні освітніх програм кафедри.

Щиро дякуємо Мирославі Герасименко за корисну зустріч!

Кафедра національної економіки та фінансів

Оновлено: П'ятниця, 15 грудня 2023 19:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч студентів-фінансистів зі стейкголдерами!