WINTER CHARITY — зимова благодійна ярмарка — Університет «КРОК»

WINTER CHARITY — зимова благодійна ярмарка

13 грудня 2023 Новини та події

13 грудня 2023 року відбулась WINTER CHARITY — зимова благодійна ярмарка, зароблені кошти з якої пішли на загальний збір для нашого випускника Коледжу та Університету Ігоря Розумея 110 ОМБр.

На ярмарці наші активні, креативні студент продавали: смаколики, новорічний декор, прикраси на подарунок, листівки та мистецькі роботи від студентів спеціальності «Дизайн».

Великій команді вдалось досягнути мети! Нагадуємо, що Театр Танцю зібрав 28 616, 00 грн на благодійній виставі, яка відбулась 6 грудня.
Кафедра дизайну з мистецьких робіт передали 3 300,00 грн
Збірна Психології, Права, Медсестринства — 2 375,56 грн
Збірна Менеджменту, Маркетингу, Фінансів, Підприємництва, Туризму — 4 483, 00 грн
Збірна Дизайну, Журналістики, Компʼютерних наук, Культурології — 2 477, 00 грн
Стіл декору від Студентської ради Університету заробив 3 098,00 грн
До благодійності долучилась Бібліотека Університету та надала макулатуру, а студентська рада Університету здала її і отримали 3 500,00 грн

Отже, спільними зусиллями, за результатами всіх благодійних заходів, маємо 47 849,56 грн
На 40 000,00 грн ми замовили зарядну станцію EcoFlow, а на решту купимо, смаколики, чай, каву щоб нашим захисникам було тепло і смакувало добре, а також ще і медикаменти, щоб були здоровенькі.

Сердечно дякуємо усім і кожному завдяки ким це стало можливим!
Дякуємо за підтримку, небайдужість та віру!

Оновлено: П'ятниця, 15 грудня 2023 19:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » WINTER CHARITY — зимова благодійна ярмарка