9-ий Харківський студентський фестиваль реклами — Університет «КРОК»

9-ий Харківський студентський фестиваль реклами

07 грудня 2023 Новини та події

01 грудня 2023 року у прифронтовому Харкові, відбувся 9-ий Харківський студентський фестиваль реклами, організаторами якого виступили Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Спілка рекламістів України. Незважаючи на всю ситуацію, фестиваль вийшов великим і важливим.

Участь взяли 207 студентів і школярів з понад 50 українських закладів освіти Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Черкас, Полтави, Сум, Чернівців, Рівного, Тернополя. Було подано 155 конкурсних робіт (!), що свідчить про високий рівень креативності та якості учасників. У різноманітних категоріях, від ТВ – роликів д діджитал реклами, організації заходів студенти проявили вражаючу творчість. У цьому заході взяли активну участь студенти 3-го курсу Фахового коледжу Університету «КРОК» спеціальності Маркетинг, які готували свої проекти в рамках вивчення дисципліни «Комунікаційна діяльність» (керівник робіт і викладач – к.е.н., доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Дьячук І.В.). Багато робіт було подано в різні номінації, а переможцем стала Бабак Маргарита, яка посіла ІІ місце зі своєю роботою «Навушники Fingertime».

Вітаємо Маргариту з цією подією і бажаємо подальших творчих здобутків!

Оновлено: Четвер, 07 грудня 2023 16:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 9-ий Харківський студентський фестиваль реклами