31-ша МЕРЕЖЕВА ЗУСТРІЧ для молодих підприємців — Університет «КРОК»

31-ша МЕРЕЖЕВА ЗУСТРІЧ для молодих підприємців

30 листопада 2023 Новини та події

27-29 листопада 2023 року відбулася 31-ша МЕРЕЖЕВА ЗУСТРІЧ у рамках проєкту ЄС Еразмус для молодих підприємців «Rebuilding the Future: Support Actions for Ukrainian Youth Entrepreneurs / EYE TO THE FUTURE».

Цьогоріч Університет «КРОК» став організацією-посередником, яка допомагає молодим підприємцям брати участь у програмі EYE. Захід організували: Eurochambres, що діє як Офіс підтримки програми Еразмус для молодих підприємців, Європейська Комісія та EISMEA, у Брюсселі, Бельгія. Університет «КРОК» представляв Директор Навчально-наукового інституту міжнародної освіти: Андрій Лотарєв. Учасники взяли участь в пленарній сесії, дізнались важливі оновлення програми EYE та отримали відповіді щодо відповідних тем, а також мали змогу познайомитися з іншими Міжнародними Організаціями та поділитися з ними досвідом. Крім того, на всіх учасників чекали цікаві семінари для навчання.

Зустріч мережі мала на меті:

• Об’єднати різні зацікавлені сторони в мережі впровадження EYE: (L)IOs, EC, EISMEA та Office Support.
  • Навчання та надання інформації новим IO.
  • Забезпечити продуктивне навчання та взаємодію між різними циклами.
  • Поділилися надихаючими практиками.

Велика подяка Eurochambres, та командам EISMEA за організацію такого цікавого та ефективного заходу, а також усім партнерам команди #ErasmusforYoungEntrepreneurs за активну участь!

Оновлено: П'ятниця, 01 грудня 2023 15:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 31-ша МЕРЕЖЕВА ЗУСТРІЧ для молодих підприємців