Проєкт «Уголос» від Мистецької студії «ArtKEPIT» — Університет «КРОК»

Проєкт «Уголос» від Мистецької студії «ArtKEPIT»

28 листопада 2023 Новини та події

До Міжнародного дня студента та в рамках початку проєкту «Drama School» Мистецька студія «ArtKEPIT» реалізувала вже традиційний перформанс «Уголос».

Учасники презентували власне відчуття поезії у драматичному форматі. Серед учасників: студенти 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Софія Коваленко, Максим Греца, Анастасія Дуженко, Павло Колесник, Тимофій Шунатов з поезією «Ми – просто молодь»; студентка 2 курсу Коледжу Діана Курішенко з декламацією поетичного твору Стуса «Чого ти ждеш?»; студентка 4 курсу Коледжу Марина Лазаренко з власною поемою «Альбатросове крило»; студентка 2 курсу Коледжу Оксана Хороша з власним віршем «Моя любов»; студентка 2 курсу Коледжу Олександра Романчук з поезією Івана Драча «Без тебе світ – це тьмавий морок»; студентка 2 курсу Коледжу Ангеліна Буряченко з власним віршем «Немов уві сні»; студентка 2 курсу Коледжу Вікторія Опаренко з власним віршем «Віра»; студент 1 курсу Коледжу Кирило Ілюк з віршем Юрія Каплана «Так гріє»; студентка 1 курсу Коледжу Валерія Закотій з декламацією поетичного твору Ліни Костенко «Аби лиш не з Москвою»; студентка 1 курсу Коледжу Уляна Батуревич з віршем Павла Тичини «Я утверждаюсь» й завершила захід студентка 2 курсу Коледжу Єлизавета Лизенко з власним віршем «Постулат життя». «Уголос» став своєрідним сценічним дебютом у «Drama School». Ментором цього дня для учасників проєкту була Ірина Рибак.

Дякуємо команді ArtKEPIT за чудовий й красивий івент.

Дякуємо за віжуал проєкту керівниці студії дизайну ArtKEPIT Елеонорі Колесниковій.

Дякуємо за всебічну підтримку заходу керівниці ArtKEPIT Анастасії Маринчик, яка, на жаль, через хворобу не змогла долучитись цього дня.

Дякуємо за щиру підтримку колегам – директору Коледжу Людмилі Сумбаєвій, заступниці директора Коледжу Ользі Новак, а також менторам проєкту Валентину Янчаруку, Ангеліні Буряченко, Аліні Мацьовитій, Аліні Півак, Євгенії Гнатишен, Надії Коняєвій.

Дякуємо студентам, що завітали підтримати та вболівали за своїх друзів.

Дякуємо медіакоманді заходу – студентам Коледжу Владиславі Поливач та Роману Побережному за фото-, відео-супровід заходу.

Дякуємо команді техпідтримки – студентам Коледжу Богдану Дорошенку та Дарці Баданіній за реалізацію творчого задуму режисера й створення драматичної атмосфери заходу.

Щиро вітаємо всіх причетних з чудовою подією й бажаємо подальшого яскравого творчого мистецького запалу.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Проєкт «Уголос» // 17.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 28 листопада 2023 19:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Уголос» від Мистецької студії «ArtKEPIT»