Відкритий захід «Зміцнення психологічного благополуччя під час війни» — Університет «КРОК»

Відкритий захід «Зміцнення психологічного благополуччя під час війни»

16 листопада 2023 Новини та події

Нещодавно в приміщенні Університету «КРОК» відбувся відкритий захід, присвячений психологічному благополуччю в складних кризових умовах війни, до якого мали змогу долучитися всі бажаючі.

Основною компонентою досягнення емоційного та ментального благополуччя в умовах сьогодення є вміння долати наслідки тривалого стресу війни. Спікер заходу кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Університету «КРОК» Никоненко О.В. познайомила учасників з методами боротьби з хронічним та гострим стресом та майдфулнес. В інтерактивній частині заходу спробували на практиці психологічну вправу «Лінія часу» та малювали позитивний образ майбутнього в ході арттерапії.

Учасники заходу отримали цінний ресурс та позитивні емоції!

Пропонуємо переглянути фотозвіт!

Зміцнення психологічного благополуччя в умовах війни // 08.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 17 листопада 2023 17:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкритий захід «Зміцнення психологічного благополуччя під час війни»