Авторський семінар «Як відкрити підприємство під час війни» — Університет «КРОК»

Авторський семінар «Як відкрити підприємство під час війни»

16 листопада 2023 Новини та події

15 листопада 2023 року відбувся перший етап авторського семінару «Як відкрити підприємство під час війни».

Семінар провела співзасновник рієлтерського підприємства «Для своїх», член Ради Асоціації агентів нерухомості (рієлтерів) України Анна Бондаренко. Пані Анна є випускницею освітньої програми кафедри теоретичної та прикладної економіки. Учасниками семінару стали студенти Університету «КРОК» та Коледжу, які навчаються на спеціальностях «Підприємництво та торгівля», «Фінанси», «Маркетинг». Участь в семінарі взяли й викладачі кафедри теоретичної та прикладної економіки, а також кафедри фінансів. Другий етап семінару, присвячений індивідуальним консультаціям зі створення свого підприємства, відбудеться на наступному тижні.

Всі учасники, які успішно виконають програму семінару, отримають відповідні сертифікати.

Авторський семінар «Як відкрити підприємство під час війни» // 15.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 16 листопада 2023 17:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Авторський семінар «Як відкрити підприємство під час війни»