Експертний брифінг «Кар'єрний Компас» — Університет «КРОК»

Експертний брифінг «Кар'єрний Компас»

08 листопада 2023 Новини та події

Команда кафедри управлінських технологій, Клуб Професіоналів, Центр Розвитку Кар’єри Університету КРОК» мають честь запросити вас на захід, який змінить ваше розуміння кар'єрних можливостей та допоможе покласти найкращий курс на шляху до успіху.

• Що? Експертний брифінг «Кар'єрний Компас»
  • Коли? 16.11.2023 о 15:00
  • Де? Університет «КРОК», вул. Табірна 30-32, читальна зала бібліотеки
  • Формат: офлайн+онлайн

Експертний брифінг – це ваш шанс зустрітися з провідними роботодавцями у галузі, почути їхні інсайти та поради щодо кар'єрного зросту. Ви дізнаєтесь про найсучасніші тенденції у сфері управління та логістики, а також матимете змогу:

• Спілкуватися з представниками відомих компаній і знайти можливості для стажування та роботи.
  • Дізнатися, які навички та якості оцінюють роботодавці при відборі кандидатів.
  • Поділитися своїми ідеями та досвідом з однодумцями.
  • Створити цінні зв'язки та контакти для майбутньої кар'єри.

Зустріч з роботодавцями – це найкращий спосіб дізнатися, як побудувати успішну кар'єру у сфері управління та логістики. Реєстрація обов’язкова!

Скористайтесь унікальною можливістю розширити свої горизонти та знайти свій «Кар'єрний Компас».

Очікуємо на зустріч!

Оновлено: Четвер, 16 листопада 2023 10:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Експертний брифінг «Кар'єрний Компас»