Онлайн-тренінг в рамках проєкту «EYE TO THE FUTURE» — Університет «КРОК»

Онлайн-тренінг в рамках проєкту «EYE TO THE FUTURE»

08 листопада 2023 Новини та події

У жовтні-листопаді 2023 року було проведено серію навчальних тренінгів в рамках програми Єдиного Європейського Ринку «Еразмус для молодих підприємців».

Партнери проєкту EYE TO THE FUTURE, які брали участь у заході:

• Університет «КРОК», Україна;
  • Nyuko asbl, Люксембург;
  • ECSF GMBH, Німеччина;
  • Стартап Wise Guys, Естонія;
  • MICROFINANZA SRL, Італія.

Університет «КРОК» був представлений командою Навчально-наукового інституту міжнародної освіти:

• ЛОТАРЄВ Андрій – директор ННІМО;
  • БОГАЧЕНКО Галина – директор Центру міжнародних проєктів ННІМО;
  • ОЛЕЩУК Світлана – керівник проєктів та програм Центру міжнародних проєктів ННІМО.

У рамках тренінгу консорціуму проєкту EYE TO THE FUTURE партнери навчались реалізовувати робочі пакети та обговорили ідеї, які будуть впроваджені. Всі учасники з великим ентузіазмом взяли участь в співпраці, обмінялись досвідом, ідеями та обговорили майбутні плани.

Велика подяка MICROFINANZA SRL, за організацію плідного та ефективного навчального тренінгу, а також всім партнерам за активну участь!

Оновлено: Середа, 08 листопада 2023 14:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн-тренінг в рамках проєкту «EYE TO THE FUTURE»