Відбір студентів на програми мобільності — Університет «КРОК»

Відбір студентів на програми мобільності

07 листопада 2023 Новини та події

25 жовтня та 3 листопада 2023 року відбулися конкурсні відбори здобувачів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими закладами вищої освіти.

До складу відбіркової комісії увійшли: Лотарєв А.Г., директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти, Дробина А.О., начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО, Скалацька М.С., керівник проєктів та програм ННІМО, Савчук І.Ю., менеджер по роботі зі студентами Студентського офісу, Ребекевша К.К., голова Студентської ради.

На вибір здобувачам цього разу пропонувалися університети Австрії, Польщі, Угорщини, Литви, Латвії, Італії, Іспанії, Німеччини, Туреччини та Хорватії. Відбір здобувачів складався з трьох етапів, а саме:

• написання мотиваційного листа;
  • тест з англійської мови на рівень В2;
  • інтерв’ю з відбірковою комісією.

Загалом на участь у двох конкурсах подали заявку понад 20 здобувачів Університету «КРОК» різного рівня освіти.

Результати відбору вже доступні у групі KROK_Exchange у Facebook.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо цікавого та корисного семестру у партнерських ЗВО Європи!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір студентів на програми мобільності