Початок Місяця екології в Коледжі: тренінг від психотерапевтки Ольги Сандал — Університет «КРОК»

Початок Місяця екології в Коледжі: тренінг від психотерапевтки Ольги Сандал

07 листопада 2023 Новини та події

31 жовтня 2023 року для студентів Коледжу відбувся тренінг від психотерапевтки, модераторки дивізіону НПА «Психологія харчової поведінки», членкині ради правління ГС «Національної психологічної асоціації» пані Ольги Сандал.

Тема зустрічі: «Турбота про психологічне здоров'я». Приємно, що цей мотивуючий та підтримуючий захід розпочав активності Місяця екології в Коледжі та відбувся за підтримки команди ЕКО «ЛОТОСу.

Ольга Сандал поділилася зі студентами своїм досвідом й практичними рекомендаціями зі збереження ментального здоров'я, про те як впоратися зі стресом, розкрила чинники впливу на харчову поведінку та стратегії екології харчування, також наголосила на важливості здорового способу життя і регулярної фізичної активності.

Висловлюємо вдячність пані Ользі за корисні знання та підтримку. А дуже активне долучення студентів до заходу та велика кількість запитань до фахівчині переконливо засвідчили про важливість й актуальність питань, які були підняті під час тренінгу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Початок Місяця екології в Коледжі: тренінг від психотерапевтки Ольги Сандал