Воркшоп з лідерства від практиків — Університет «КРОК»

Воркшоп з лідерства від практиків

30 жовтня 2023 Новини та події

25 жовтня 2023 року у стінах Бізнес-школи «КРОК» відбувся воркшоп «Inspirational leadership. Service values and principles» від Наталії Погожевої, к.е.н., громадської діячки, виконувачки обов'язків скарбника і координаторки в Україні міжнародної неурядової організації «World Academy of Art and Science» (WAAS), співзасновниці міжнародної спільноти молодіжного лідерства «YLN - Youth Leadership Network», керівниці та ідеолога ініціативи «Green Education Ukraine», спрямованої на зміну підходів до стандартів освіти в Україні, однієї із засновниць Українського клубу аграрного бізнесу та Фонду української спадщини «Ukrainian Heritage Foundation».

До участі у заході було залучено здобувачів Бізнес-школи «КРОК» та англомовних освітніх програм Університету – «Менеджмент (англійська мова навчання)» та «Міжнародний бізнес». Пані Наталія є авторкою десятків наукових публікацій та досліджень на агропромислові та соціальні теми. 2016 року у співавторстві з Сібе Шаап випустила книгу «DETOX. Розмови з філософом: ресентимент та політика», де розкрито проблему детоксикації українського суспільства, необхідності очищення від популізму.

Дякуємо пані Наталії за цікаву лекцію та ініціативність у формуванні майбутніх лідерів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Воркшоп з лідерства від практиків