«Lawyers say»: проєкт юридичного факультету — Університет «КРОК»

«Lawyers say»: проєкт юридичного факультету

25 жовтня 2023 Новини та події

24 жовтня 2023 року в рамках нового проєкту юридичного факультету «Lawyers say» в Університеті «КРОК» відбулася зустріч із випускником юридичного факультету Університету «КРОК» старшим слідчим спеціальної поліції, слідчим управління Головного управління Національної поліції у місті Києві, капітаном поліції – Євгеном Клімовичем.

Інтерв'юером зустрічі виступила Любов Григоренко – випускниця Фаховий коледж Університету «КРОК», а нині студентка 2-го курсу юридичного факультету. Євген Клімович розповів студентам специфіку роботи слідчого, повноваження, а також були висвітлені питання стосовно методів, які використовує на власній практиці Євген Анатолійович. Наш гість навів багато прикладів вражаючих історій з власного досвіду, розказав про свій шлях до успіху, а також закликав студентів до наполегливої праці і побажав бути кмітливими, неупередженими та терплячими. Студентів найбільше вразила історія про те, як слідчий розкрив справу за 5 секунд. Дякуємо Євгену Анатолійовичу за чіткі, прості, а також аргументовані відповіді.

Дякуємо, що поділилися зі студентами практикою і досвідом! Всі студенти залишилися враженими і задоволеними!

Чекаємо з нетерпінням на нові зустрічі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Lawyers say»: проєкт юридичного факультету