Круглий стіл «Українські вчені» від СНТ Коледжу — Університет «КРОК»

Круглий стіл «Українські вчені» від СНТ Коледжу

25 жовтня 2023 Новини та події

18 жовтня 2023 року відбувся круглий стіл «Українські вчені» від Студентського наукового товариства Коледжу.

Зустріч була організована для здобувачів освіти 1-го курсу. Захід провели лідери й активісти СНТ.

На початку зустрічі з привітальним словом до присутніх звернулася молода науковиця Горбаченко Олександра – асистент кафедри державно-правових дисциплін, аспірантка юридичного факультету Університету «КРОК». Круглий стіл модерували лідери СНТ – студенти 2-го курсу Коледжу Штак Денис та Правдивий Олег. Вони розповіли присутнім про видатних українських науковців: Миколу Амосова, Бориса Патона, Михайла Грушевського та інших.

Студенти дізналися багато нової інформації про розвиток вітчизняної науки.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл «Українські вчені» від СНТ Коледжу