Вшанування Героїв — Університет «КРОК»

Вшанування Героїв

03 жовтня 2023 Новини та події

Студентська рада Університету вшанувала памʼять загиблих Захисників України, наших студентів, які ціною власного життя відважно боронили Україну!

Світла пам'ять Добродомову Родіону, Дерев'янко Станіславу, Барничу Сергію, Бойченку Олександру, Данилюку Петру, Маєвському Максиму, Бузинному Олександру, Гвоздєву Івану та всім загиблим в цій війні. Вдячні за неоціненні подвиги і можливість жити, навчатися і продовжувати свою діяльність!

Дякуємо Захисникам і Захисницям, що продовжують відважно і хоробро боронити нашу державу! Тим хто кожен день крок за кроком звільняє її від окупантів і дає нам надію на світле майбутнє. Ми ніколи не забудемо і будемо й надалі займатися активною волонтерською діяльністю, що націлена на допомогу та підтримку ЗСУ.

Героям Слава!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вшанування Героїв