Майбутнє партнерство, крипто біржа Binance — Університет «КРОК»

Майбутнє партнерство, крипто біржа Binance

21 серпня 2023 Новини та події

10 серпня 2023 року відбулась зустріч Центру розвитку кар’єри, спільно із кафедрою національної економіки та фінансів Університету «КРОК» з представниками найбільшої криптовалютної біржі у світі – Binance.

Були обговорені умови співпраці, запропоновані цікаві теми тренінгів про Blockchain, Web3, Metaverse, криптовалюти тощо для розвитку студентської та викладацької громади! Центр розвитку кар'єри активно проводить зовнішні переговори з компаніями, задля співпраці та розвитку студентської громади та навчального процесу!

Університет «КРОК» підтверджує свій статус практико-орієнтованого вищого навчального закладу, та продовжує налагоджувати співпрацю зі стейкхолдерами, які зацікавлені в підвищені якості вищої освіти.

Оновлено: Четвер, 24 серпня 2023 18:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майбутнє партнерство, крипто біржа Binance